מנהל הבר

אין כמו סטוץ כייפי בעיר הגדולה. נסעתי בסוף שבוע עם חברות לתל אביב, החלטנו שבא לנו להתנתק הזמנו מקום במלון ונסענו לעיר הגדולה. כמובן שידענו שבתל אביב נוכל להעמיס לנו בחורים בכיף בלי שאף אחד ידע מזה אז השתוללנו לנו.

הגענו ביום חמישי לעיר ואיך שהגענו התארגנו ויצאנו היינו באיזה מועדון שלצערנו נסגר יחסית מוקדם ואז אמרנו לנו על איזה בר  בעיר שפתוח כל הלילה והמשכנו לשם. הגענו הבר היה אפלולי מעט אבל עמוס באנשים ובעיקר בגברים החלטנו שאנחנו מסתערות.

איך שנכנסו קיבל את פנינו בחור נחמד וחייכן, איך שהוא הסתכל עלי ידעתי שהיום אני זורמת איתו, הוא הושיב אותנו בשולחן שבדיוק התפנה וככל שעבר הערב הוא רק הגיע ופינק אותנו יותר. מה לשם הבנתי שזה מנהל הבר וככל ששתיתי יותר ככה רציתי אותו יותר.

אחרי כמה דרינקים הוא הציע לי לבוא איתו, הלכנו לאיזה חניון מוזר מתחת והוא הציע לי שורה, וואו גם סקס וגם סמים. מלא זמן לא עשיתי אז כמובן שעפתי על זה והתמזמזו שם למטה בחניון עד שקראו לו לעלות. הוא לקח את המספר שלי ואמר לי אני אדבר איתך שאסיים.

חזרתי לחברות שלי נרגשת ויודעת שהיום אני עפה. החלטתי להישאר עד שהוא מסיים.

ואז הוא לקח אותי אליו הביתה ובלי הרבה מילים הפשיט אותי וזרק אותי על המיטה שלו, הוא אחז בידיים שלי כל כך חזק שלא אוכל לזוז וזה חירמן אותי בטירוף. הוא פתאום תפס לי את הפטמה ונשך אותך חזק  עד שנהיה לי פצע, אני לא יכולה לתאר את הכאב כי הוא היה הסטרי אבל זה הדליק אותי עוד יותר. אני אוהבת שגברים תופסים פיקוד ואלימות לא מזיקה לאף אחד היא אפילו מעוררת מאוד.

הוא החליט לצלול לי בין הרגליים והתחיל לרדת לי, וואו הוא יודע את העבודה. היה לו עגיל בלשון שהוסיף לזה עוד יותר ותוך כדי זה הוא פתאום דחף לי אצבע לתחת, אין ספק שזה היה מפתיע ומעניין… פתאום הוא הפסיק וחדר אלי המפתיע היה שהוא גם נתן לי סטירה פתאום וזה הקפיץ אותי.

הסקס איתו היה מפתיע מרגע לרגע, לא ידעתי מה הולך להגיע מה שעשה את כל העניין עוד יותר כייפי, הוא גם ביקש שאחזיר לו בכל הכוח וכך עשיתי. דחפתי אותו ממני ועליתי מעליו התחלתי לרכוב עליו וחנקתי אותו תוך כדי, הוא תפס לי היד שאחזה לו בצוואר והרים אותה, הוא הפך אותי על הגב הוריד לי סתירה וחדר אלי בכל הכוח, זה היה מחרמן בטירוף והייתי כל כך רטובה וצרחתי מכאב ועונג ביחד.

תפתי לו את הגב ושרטתי אותו ממש חזק, הוא השמיע קול קל של כאב הרגשתי ניצחון קל בקרב הקטן הזה שלנו שרק הלך והתעצם. התפחתי ורציתי דוגי, כמובן שהוא היה בעניין  וישר ניסה לחדור לאנלי, לרוב אין לי בעיה עם אנלי אבל כל כך נהנתי מהחדירה הרגילה שהעדפתי שנמשיך "רגיל", ציפיתי למהלך הבא שלו ותוך כדי שיחה ומחשבה הוא תפס לי השיער ומשך אליו בחוזקה והפליק לי על התחת זה היה מטורף, השילוב הזה בין כאב לעונג יכול להיות כל כך טוב שגמרתי מזה.

הוא התחיל להתעייף ונשכב על הגב והתחשק לי למצוץ לו את הזין, אז פשוט התחלתי לינוק וללקק את הזין שלו למעלה למטה, פתאום בלי התראה הוא דחף לי את הראש עוד יותר כדי שזין לו יהיה הכי עמוק שאפשר בפה שלי, בהתחלה נבהלתי אבל אז שיתפתי פעולה ואחרי כמה שניות הוא גמר.

אני אוהבת הפתעת ואתגר בסקס, את הבוקר הזה אני אזכור ומי יודע אולי אני אשוב לתל אביב לשידור חוזר כי זו היתה אחלה הרפתקאה.

סיפורי סקס – המאגר המלא

דרגו אותי

סיפורים מחרמנים מומלצים:

בילוי בעיר

בעלי בועז ואני נשואים כבר עשרים שנה, שהכרנו הייתי בחורה מלאה במקומות הנכונים ובעלי מאוד …

יוצאים בתשובה

רבקי אשתי ואנוחי זוג דתי, שמכונים חובשי כיפות, האמת שהתחנכנו בישוב על גבול החרדיות שם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *