שנה בלי

שנה שלמה ללא סקס. אתם יכולים לתאר זאת? ואני בחור שהיה רגיל לכך על בסיס יומיומי בתקופות מסוימות. בין אם זה היה עם בנות הזוג שלי או בין אם זה היה ע”י סטוצים מזדמנים. אבל בזמן האחרון, הייתי עסוק בעבודה וגם נפרדתי מאשתי, עד כדי כך שרק לאחר שנה הבנתי שלא עשיתי סקס כל כך הרבה זמן. הגעתי להבנה הזאת באמצע הלילה אתמול. לא היה לי למי להרים טלפון אז פשוט נכנסתי לאתר מצלמות סקס.

בשבילי זה היה ריגוש לא נורמאלי, כי באופן כללי לא ביקרתי באתרי פורנו כמה שנים טובות. מי צריך את זה כשיש זיון זמין כל הזמן. הייתי עד כדי כך עסוק שבקושי אוננתי בשנה החולפת. אין לי הסבר מלבד שעבדתי לפעמים 14 שעות ביום ולא היה לי כח לכלום. בכל מקרה, עכשיו אני הולך קצת להחזיר לעצמי את הצבע לחיים.

“שלום חתיך!” אמרה לי יעל, הבחורה שהייתה לבושה בבייבי דול שקוף. ראיתי את הפטמות שלה וכוס החלק שלה והזין שלי נעמד דום כמו חייל מרינס לפני מסדר. “היי, מתוקה…” אמרתי לה בחצי גמגום. תהיתי אם צריך לעשות הכרות או איזה דיבור מקדים כשעושים שימוש באתר מצלמות סקס, אבל היא מיד הבינה שאני בחור של ישר ולעניין. היא חלצה שד והחלה ללקק את הפטמה שלה בתנועה סיבובית של הלשון. צמרמורת עברה בחלק התחתון של עמוד השדרה שלי. הכנסתי את היד לתוך התחתונים והתחלתי לאונן. הפסקתי אחרי כמה שניות כי הבנתי שאני כל-כך מגורה, שאם אמשיך אני אגמור במקום. אז הנחתי לעצמי והמשכתי להביט בה.

היא הסירה את הבייבי דול שלה והפנתה אלי את גבה כאשר היא מחבקת את עצמה. בלעתי את רוקי כאשר הבחנתי בישבנה הקטן והחמוד מונח על כפות רגליה. מה לא הייתי נותן עכשיו בשביל להשחיל את הזין שלי בית התחת שלה ולבין כפות הרגליים. זה מה שהכי אהבתי לעשות לחברה שלי. היא הבינה את פטיש כפות הרגליים שלי ואפילו למדה לאהוב אותו. דמיינתי את עצמי עושה לה את זה וגמרתי במקום.

סיפורי סקס – המאגר המלא

דרגו אותי

סיפורים מחרמנים מומלצים:

בילוי בעיר

בעלי בועז ואני נשואים כבר עשרים שנה, שהכרנו הייתי בחורה מלאה במקומות הנכונים ובעלי מאוד …

יוצאים בתשובה

רבקי אשתי ואנוחי זוג דתי, שמכונים חובשי כיפות, האמת שהתחנכנו בישוב על גבול החרדיות שם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *